Produkty

To tylko niektóre grupy produktów. Skorzystaj z wyszukiwarki, żeby znaleźć interesujące Cię przedmioty. Jeśli ich nie znajdziesz, to napis do nas. Możliwe, że to czego szukasz również możemy Ci dostarczyć, ale nie dodaliśmy jeszcze produktu do sklepu :)

Blog Leśnego Dziada

(kliknij w obrazek i oglądaj filmy)

regulamin

1. Właścicielem strony internetowej, działającej pod adresem internetowym:
LAMASKOTKA Dorota Kaszczyszyn, ul. Chłapowskiego 8 m. 1 Legnica 59-220, NIP 6912334998, REGON: 364673292, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Niniejszy regulamin (zwany dalej „Regulaminem”) określa zasady korzystania ze strony internetowej  www.lesnydziad.com.pl  zwanej dalej „Stroną internetową”.
3. Zapisy niniejszego regulaminu obowiązują każdą osobę korzystającą ze Strony internetowej.
4. Strona ma charakter informacyjny, edukacyjny oraz umożliwia dokonywanie zakupów.
5. Dane osobowe osób korzystających ze Strony internetowej są gromadzone, wykorzystywane i chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833 z późn. zm.).
6. Zakres gromadzenia, wykorzystywania oraz sposób ochrony danych osobowych określa Polityka Prywatności

7. Zamówiony przez klienta towar wysyłany jest za pośrednictwem firm aPaczka oraz InPost. Ceny podane są w cenniku wysyłki.

8. Na niniejszej stronie internetowej akceptowane są karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online są Blue Media S.A.

9. Kupujący może składać reklamacje w formie pisemnej na adres email kontakt@lesnydziad.pl. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, datę zakupu, przedmiot reklamacji oraz informacje uzasadniające reklamację. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty jej otrzymania o czym Kupujący zostanie poinformowany drogą mailową.

10. Klient ma możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia produktu.

11. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

12. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem oraz Polityką Prywatności stosuje się obowiązujące przepisy prawa polskiego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl